obal na pedalboard MONO Tour Accessory Case 2.0

Novinka

Pouzdra ze série M80 jsou ideálním řešením pro uchování a transport vašich pedálových efektů, celých pedalboardů a dalšího potřebného příslušenství. Představují příjemnější, lehčí, variantu těžkých kufrů, přitom poskytují efektům a příslušenství stejnou, ne-li lepší, ochranu.

Povrch obalu je vyroben z voděvzdorného materiálu Sharkskin. Pod ním vyztužují konstrukci panely z kompozitního materiálu ABS, které tlumí nárazy stejně spolehlivě, jako pevná pouzdra a kufry. Kvalitní měkká vnitřní vycpávka je zárukou pohodlí a bezpečí pro veškeré uložené efekty a příslušenství. Navíc nemusíte vše odkládat do jednoho prostoru; obal nabízí objemnou postranní kapsu, kam pohodlně umístíte nástrojové kabely a další, vnitřní, zvláště vhodnou pro drobné příslušenství a veškerá zařízení náchylná k poškození.
Životnost obalu prodlužují použité dvojité zipy s ocelovými táhly. Přenášet lze pomocí odnímatelného popruhu nebo pevného madla vyztuženého v místech největší zátěže ocelovými nýty, takže nemůže dojít k jeho brzkému trhání, jak je tomu u jiných obalů zvykem.

M80 je pravděpodobně tím nejspolehlivějším, co v současnosti můžete na trhu najít. Pokud chcete obal, který vaše efekty a příslušenství ochrání za všech okolností a vydrží roky, je pro vás značka MONO jasná volba.
(pedalboard není součástí balení, jedná se pouze o obal)

  • Vnitřní rozměry: 622 x 368 x 127 mm
  • Materiál: Nylon
  • Barva: Černá
  • Země výroby: Čína
3 290,00 Kč 3 790,00 Kč