pedalboard MONO Pedalboard Small Silver + Club Accessory Case 2.0

Novinka

Pedalboardy od firmy MONO jsou vyrobeny z jednoho kusu anodizovaného hliníku. Díky tomu neupoutají jen moderním designem, ale i skvělými vlastnostmi - jsou při nízké váze vysoce odolné a dále již neoxidují, tj. nerezaví. Plochý, nízký, profil desky usnadňuje přístup k pedálovým efektům a jejich ovládání. Vhodně umístěné výřezy umožňují umístit do pedalboardu širokou škálu kytarových efektů různých tvarů v téměř libovolných konfiguracích kabelových zapojení. Problém s jejich uchycením řeší praktický suchý zip (premium hook-and-loop tape); vy tak konečně můžete nechat oboustrannou lepící pásku v klidu doma. Stabilitu pedalboardu zajišťují pogumované nohy.
V nabídce firmy MONO naleznete pedalboardy v těchto velikostech: Large, Medium, Small, Lite+, Lite. Pedalboard je dodáván v obalu Club Accessory Case 2.0, pedálové efekty nejsou součástí balení.

Pozn. Výrobce přestává používat 3M Dual-Lock pásky a do balení dává Premium Hook-And-Loop pásky na bázi suchého zipu. Může se tak stát, že na krabici bude uvedena 3M Dual-Lock, ale v balení již Premium Hook-And-Loop.

  • Hmotnost: 1,25 kg
  • Materiál: Hliník
  • Barva: Stříbrná
  • Rozměry: 457 x 318 x 91 mm
  • Země výroby: Čína
4 490,00 4 990,00
Please select variants first