taška MONO Stealth Relay Messenger Bag

Novinka

Pouzdra ze série M80 jsou jedny z nejluxusnějších a nejpraktičtějších obalů, v jakých vůbec můžete vaše milované nástroje přenášet. Vyznačují se inovativním přístupem k designu a použitím důkladně testovaných materiálů, které by splnily i armádní požadavky.

M80 jsou hybridní pouzdra, to znamená, že navenek vypadají jako pouzdra měkká, nicméně skrývají dostatečné množství tlumící pěny a plastových ABS panelů, které spolehlivě ochrání Váš nástroj.

Tato taška přes rameno je vhodná pro DJ kontrolery, 15" laptopy, tablety, nebo zvukové karty.

Ochrana zařízení je opravdu důkladná a všesměrová. Díky patentované Headlock technologii zafixujete vaše zařízení na pevno k obalu.
Mějte vždy vše po ruce. Do speciálně navržené kapsy můžete vaše příslušenství uložit tak, že ho nikdy nebudete hledat. Hodí se i hluboké kapsičky na nejmenší předměty. Pohodlný transport vám potom zaručí polstrovaný ramenní popruh s možností nastavení délky.
Díky použití vysoce kvalitních materiálů splňujících armádní požadavky je obal vysoce odolný proti všem živlům a oděrkám. Vnitřní plyšová podšívka zase ochrání citlivý povrch obsahu.

Samozřejmostí je odolná, síťovaná rukojeť, která vám zajistí pevný úchop obalu, dvojité zipy s nylonovým pláštěním a Hypalonová "podrážka" na spodní straně obalu. Vyrobená je z průmyslové gumy známé z armádních raftů.
Ať už pojedete kamkoliv, vaše zařízení bude vždy cestovat první třídou!

  • Vhodné pro: DJ kontroler, laptop, tablet
  • Rozměry: 330 x 406 x 101 mm
  • Počet kapes: 2
  • Barva: Černá
  • Země výroby: Čína
2 590,00 Kč 2 990,00 Kč
Please select variants first